Nakon šest godina Stanivuković riješio probleme štrajkača u parku

Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković iznenadio je danas ljude koji već šest godina štrajkuju u Parku Mladen Stojanović i žive u šatoru tako što im je našao stan i riješio pitanje egzistencije.
Oglas
"Sa ponosom mogu da kažem da će za ove ljude, nakon šest godina življenja u šatoru i protestovanja u parku, sve ovo postati prošlost. Vlast ih do sada nije željela da čuje, ali Grad jeste i uspjeli smo pronaći adekvatna rješenja. Ovakve stvari čine me zaista srećnim i ponosnim", poručio je gradonačelnik Banjaluke.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas