Parlament na otvorenom u Banjaluci: "Ovaj put ne može, dosta je više"
Na platou ispred Narodne skupštine Republike Srpske okupili su se građani i narodni poslanici i drugi funkcioneri stranaka koje predstavljaju opoziciju. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas