Tabuti sa žrtvama genocida krenuli iz Visokog (FOTO)
Iz visočkog preduzeća ''Gradska groblja'' jutros su krenula tri kombija sa 19 tabuta posmrtnih ostataka Srebreničana ubijenih u julu 1995. godine, kada je počinjen genocid u srebreničkoj enklavi, zaštićenoj zoni UN-a. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas