Roma blista u Istanbulu: Pogledajte lijep gol Edina Džeke

Nogomet 28. nov 201919:54 > 20:00
Reuters

Fudbaleri Rome u direktnom duelu za prvo mjesto u grupi J Evropa sa 3:0 slavili su protiv Basaksehira u Istanbulu.

Fonsecini igrači su već u prvom poluvremenu uspjeli postići tri gola, a otpor domaćih igrača slomili su za 15 minuta, u periodu od 30. do 45. minute.

Veretout je u 30. minuti pogodio iz penala, nakon što je jedan igrač domaće ekipe igrao rukom u kaznenom prostoru.

Minuta je bila 41. kada je na semaforu stajalo 2:0. Dobro dodavanje Pellegrinija iskoristio je Kluivert, a veoma komotnu prednost pred odlazak na odmor timu Rome donio je Edin Džeko.

Asistent je ponovo bio Pellegrini, a bh. napadač je lijepo primio loptu u kaznenom prostoru i u svom stilu savladao golmana Gunoka.

U timu Basaksehira od prve minute nastupa i Edin Višća.

Pogledajte gol Džeke za 3:0.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad