Boginja se ugasila u Frosinoneu, Kolašinac odigrao cijelu utakmicu

Nogomet 26. aug 202321:23 0 komentara
Atalanta

U prva dva susreta drugog kola Serije A Frosinone je savladao Atalantu 2:1, dok je Monza bila bolja od Empolija 2:0.

Veliko slavlje u Frosinoneu. Poslije četiri godine navijači su imali priliku da prisustvuju pobjedi u Seriji A. I to ni manje, nego protiv velike Atalante.

To je bio klasičan blickrig. Frosinone je vodio 2:0 već poslije 25 minuta. Golove su postigli Harroui u petom i Monterisi u 24. minutu. Vratili su se gosti golom u pravo vrijeme. Zapata je smanjio na 2:1 u 56. minutu. Međutim, Frosinone je uspio da odbrani vodstvo i dođe do velike pobjede.

Monca je u drugom susretu savladala Empoli 2:0 golovima Colpanija u 45. i 53. minutu.