Messi postigao sjajan gol, a o reakciji dječaka bruje društvene mreže (VIDEO)

Nogomet 16. aug 202313:52 0 komentara
Bill Streicher-USA TODAY Sports

Lionel Messi je nastavio sa maestralnim partijama po dolasku u SAD, a sinoć je postigao još jedan pogodak.

Igrala se 20. minuta prvog poluvremena kada je Argentinac zatresao mrežu po deveti put u šest odigranih utakmica za Inter Miami.

Čudesan pogodak maestralnog Messija, Inter u finalu Liga kupa

Primio je loptu na polovini terena, sjurio se prema golu Philadelphije te preciznim udarcem pogodio mrežu za 0:2. Bilo je to pravo umjetničko djelo sjajnog fudbalera koji sija u dresu novog tima.

Do kraja je Inter postigao još dva pogotka i sa rezultatom 1:4 izborio finale Liga kupa protiv Nashvillea.

Pored postignutog gola, još jedna scena sa utakmice postala je popularna na društvenim mrežama. Prilikom izlaska na teren, dječak kojeg je Argentinac vodio za ruku nije mogao vjerovati da na travnjak stadiona izlazi sa jednim od najboljih igrača u historiji.