Pogledajte spektakularan gol Adija Nalića za Hammarby (VIDEO)

Nogomet 30. jul 202317:17 0 komentara
Hammarby Fotboll

Švedski Hammarby savladao je na domećem terenu Norkopping rezultatom 2:1 u okviru 17. kola Allsvenskana, a reprezentativac BiH Adi Nalić bio je protagonista prilikom postizanja prvog gola.

Klub čiji je djelimično vlasnik Zlatan Ibrahimović poveo je u 56. minuti. Nalić se izvukao na lijevu stranu, primio loptu, prvim korakom prevario Lunda i potegao sa ivice šesnaesterca, a lopta je završila u maloj mreži gdje golman Jansson nije mogao stići.

Do kraja utakmice norkopping je uspio izjednačiti, ali su momci u zelenim dresovima na kraju odnijeli pobjedu golom Đukanovića u prvoj minuti nadoknade sudijskog vremena.

Hammarby je trenutno sedmi na tabeli sa 25 bodova, koliko ima i Norkopping.