Ronaldo izgubio živce zbog crvenog kartona, Mane u produžetku spašavao Al Nassr (VIDEO)

Nogomet 31. okt 202320:39 0 komentara
REUTERS/Ahmed Yosri

Kao u većini europskih država tako i na Bliskom istoku u Saudijskoj Arabiji sredina ovog tjedna rezervisana je za utakmice kupa. U jednoj takvoj Al-Nassr je igrao protiv velikog rivala Al-Ettifaqa.

Nevjerojatna utakmica u kojoj su gledatelji mogli vidjeti čak dva crvena kartona završila je pobjedom Al-Nassra.

No, prije toga u 12. minuti susreta Cristiano Ronaldo je vidno iziritiran sucem zaradio žuti karton zbog prigovora. Njegov suigrač Talisca nije bio te sreće pa mu je u 11. minuti sučeve nadoknade u prvom dijelu pokazan direktan crveni karton.

Talisca je prilikom sudara s odbrambenim igračem Al-Ettifaqa rukom udario defanzivca te je morao prije vremena napustiti travnjak.

Takva odluka suca nije se svidjela Ronaldu koji je po pokazanom crvenom kartonu Talisci počeo mahati prema sucu. Nije bio jedini, isto je učinio i njegov kolega iz kluba i reprezentacije Telles.

Strasti se nisu smirile niti u drugom poluvremenu kada je pred sam kraj regularnog dijela susreta igrač Al-Ettifaqa također dobio izravni crveni karton.

U nastavak utakmice obje momčadi ušle su s deset igrača, a pogodaka nije bilo sve do 107. minute kada se ukazao Sadio Mane te zabio za konačnih 1:0 i pobjedu Al-Nassra.