Najslabija reprezentacija šokirala Dance: Pogledajte gol koji je Dansku na trenutak bacio u očaj (VIDEO)

Nogomet 17. okt 202322:16 0 komentara
REUTERS/Jennifer Lorenzini

Fudbalska reprezentacija San Marina najslabija je od svih fudbalskih selekcija svijeta, ali ponekad znaju pokvariti planove drugim selekcijama, koje igraju za plasman na neko veliko takmičenje.

Tako može biti i večeras kada je zvanično najgora selekcija svijeta nakratko šokirala reprezentaciju Danske.

Danci su poveli golom Hojlunda u 42. minuti, a to je bio i rezultat prvog poluvremena, ali je sredinom drugog dijela San Marino izjednačio lijepim golom Golinuccija, koji je nemalo zabrinuo Dance.

On je iskoristio odbijenu loptu nakon kornera da iz voleja pošalje loptu ka golu Caspera Schmeichela i privremeno izjednači na 1:1.

Gol Alessandra Golinuccija pogledajte OVDJE.

Ipak, samo nekoliko minuta nakon izjednačujućeg pogotka, Danska je ponovo povela, i to golom Poulsena u 70. minuti, te Danci za sada uspijevaju držati korak sa Slovencima, sa kojima dijele prvo mjesto na tabeli grupe H.