Norveška vlada pala zbog sukoba oko energetskih direktiva
Vlada Norveške pala je u četvrtak nakon što je euroskeptična Centristička stranka (Senterpartiet) napustila dvostranačku koaliciju, uslijed višesedmičnih sukoba oko usvajanja tri energetske direktive Europske unije, prenijeli su lokalni mediji. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas