Svijet je obišla ova fotografija: Slavni sudac i igrač Arsenala izazvali upitnike

Nogomet 13. mar 202411:55 0 komentara
Action Images via Reuters/Andrew Boyers

Nogometaši Arsenala plasirali su se nakon dramatične borbe na svom Emirates Stadiumu u četvrtfinale Lige prvaka, s ukupnih 5:3 nakon jedanaesteraca klub iz Londona izbacio je Porto.

Uvodnih 90 minuta završilo je s 1:0 za Arsenal, čime je poništena istovjetna pobjeda Porta na stadionu Dragão u prvom susretu. Jedini strijelac u Londonu bio je belgijski nogometaš Leandro Trossard u 41. minuti.

I baš se o Trossardu najviše govori. Naime, spomenuti nogometaš nakon utakmice porazgovarao je sa sucem Clementom Turpinom, a nogometni fanovi odmah su primijetili nevjerojatnu sličnost između ta dva nogometna imena.

Svijet nogometa odmah se počeo šaliti da je Arsenalu sudio Trossardov brat. No, naravno, njih dvojica nemaju baš ništa zajedničkog osim što dosta sliče.