Odigrao pola sata u novom klubu pa šokirao objavom: "Napuštam fudbal"

Turski nogometaš Emre Colak upisao je četiri nastupa za svoju reprezentaciju.
Oglas
Emre Colak, povremeni turski reprezentativac nedavno je potpisao za španjolskog nieželigaša Intercity.
Ovog vikenda odigrao je pola sata u pobjedi protiv B momčadi Athletic Bilbaa (1:0), a onda sve iznenadio porukom na društvenim mrežama. Nakon utakmice objavio je Instagram story u kojem je otkrio da odlazi u nogometnu mirovinu:
"Napuštam nogomet. Zahvalan sam Bogu na svemu, od sada ću živjeti za sreću svoje obitelji. Provodite vrijeme sa svojim bližnjima", poručio je Colak i tako ostavio u čudu klupsko rukovodstvo.
Oni nisu imali pojma da će se Colak oprostiti od nogometa, njihovom klubu pridružio se prije samo 17 dana, a nisu sigurni ima li njegova odluka ikakve poveznice s razornim potresom koji je pogodio Tursku i Siriju, piše Marca.
31-godišnji turski nogometaš u karijeri je nosio dres Galatasarayja. Deportivo La Corune, Basaksehira, Hatayspora, Goztepea.
Za tursku izabranu vrstu upisao je četiri nastupa.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas