Veliki uspjeh: Ovako su fudbaleri Željezničara proslavili pobjedu (VIDEO)

Željezničar je ostvario veliku pobjedu u Bakuu te izborio prolazak u 2. pretkolo Konferencijske lige.
Oglas
Nakon što je u prvom meču bilo 2:2, u uzvratu je Željo srušio Dinamo sa 1:2.
Strijelac odlučujućeg pogotka bio je Sulejman Krpić koji je tako obradovao brojnu armiju navijača Plavih.
Nakon kraja utakmice, fudbaleri Želje su znali proslaviti pobjedu uz poznatu pjesmu "Ide vlak..."
U drugom pretkolu Željo će igrati protiv ekipe Nefchija iz Azerbejdžana.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas